جستجوی گمرک

ویدیو : ۱۰۷

ترخیص نشدن 80 میلیون یورو گوشی همراه وارداتی از گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۰
ترخیص نشدن 80 میلیون یورو گوشی همراه وارداتی از گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۲۹۱ K

رادیو ایران - 7 مهر 97-14:00|به گفته مهدی عبقری عضو هیات رئیسه انجمن واردکنندگان تلفن همراه هنوز حدود 80 میلیون یورو گوشی همراه وارداتی از گمرک ترخیص نشده است. وی گفت: بیشتر این شرکت ها ارز 4200 تومانی گرفته اند و به خاطر تخلف جنسشان در گمرک ترخیص نشده است.

نمایش ویدیو
انتقاد دادستان تهران از منافذ گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۴۳
انتقاد دادستان تهران از منافذ گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۲۴۰ K

شبکه دو- 7 مهر 97- 20:30| دادستان تهران در جلسه ای که امروز با گمرکی ها داشت از منافذ گمرک هم انتقاد کرد. ورود موبایل های قاچاق در قالب مسافربری بود که فردی بدون اینکه مسافرت کند، بدون اینکه از کشور خارج شود فقط با ثبت سامانه توانسته است 16 هزار موبایل وارد کشور کند و چند ماه است متواریست و پلیس نتوانسته است او را دستگیر کند.

نمایش ویدیو
جلسه مسئولان گمرک با دادستان نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۰۱
جلسه مسئولان گمرک با دادستان

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۲۳۰ K

شبکه خبر- 7 مهر 97- 20:00| دادستانی تهران امروز میزبان جلسه مسئولان گمرک با دادستان بود. آخرین اقدامات در مورد ترخیص کالا از گمرک، مشکلات قاچاق کالا و تخلفات صورت گرفته در موضوع واردات غیر قانونی بیش از 7000 خودرو از گمرک و دیگر موضوعات مرتبط با گمرک در روند بازار اختلالاتی ایجاد کرده است محور جلسه امروز دادستان تهران با مسئولان گمرک بود.

نمایش ویدیو
انباشت کالا در گمرک و سوال های بی جواب نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۴۰
انباشت کالا در گمرک و سوال های بی جواب

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۹

۲۱۹ K

شبکه خبر- 9 مهر 97- 07:00|علی رهبری سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت: در قانون به صراحت آمده که همه دستگاه ها باید از درگاه سامانه جامع تجارت با بازرگانان تبادل اطلاعات نمایند. در حال حاضر در سامانه جامع تجارت با بیش از ۴۰ دستگاه در حال تبادل اطلاعات سیستمی داریم، اما ما هنوز نتوانسته ایم با گمرک به نقطه مطلوبی برسیم.

نمایش ویدیو
انباشت کالا در گمرک و سوال های بی جواب نمایش ویدیو
SD
۱
۵۰:۵۱
انباشت کالا در گمرک و سوال های بی جواب

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۹

۲۰۷ K

شبکه دو- 8 مهر 97-22:45| محمد حسن نژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در استودیو گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: تصمیمات و اقدامات جزیره ای در انتظار راهکار و درمان است. وی افزود: این روز ها بسیاری از دستگاه های اجرایی خود را بالاترین و کاملترین و متولی می دانند به این خاطر است که آمار های قاچاق کالا در قامت ۲۵ میلیارد و یا ۱۰ میلیارد خودنمایی می کند و یا وزارت فرهنگ می گوید کاغذ نداریم و وزارت صمت هم ادعای واردات مکفی کاغذ دارد. کامیوندار ها از نبود لاستیک می نالند وگمرک از واردات لاستیک دم می زند

نمایش ویدیو
14 هزار خودروی توقیفی در گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۰
14 هزار خودروی توقیفی در گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۸

۲۱۳ K

رادیو پیام - 18 مهر 97-08:15| فرهاد احتشام زاده رئیس انجمن واردکنندگان خودرو می گوید: ترخیص خودروهای خارجی از گمرک با پرداخت مابه التفاوت قیمت ارز امکان پذیر است. او تعداد خودروهای توقیفی در گمرک را بیش از 14 هزار خودرو اعلام کرد.

نمایش ویدیو
آتش سوزی محموله خودروهای وارداتی در گمرک بندرعباس نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۰۸
آتش سوزی محموله خودروهای وارداتی در گمرک بندرعباس

خودرو بانک

۱۳۹۷-۰۷-۱۸

۲۲۳ K

آتش سوزی محموله خودروهای وارداتی در گمرک بندرعباس - در خودروبانک بخوانید: www.khodrobank.com

نمایش ویدیو
دستگیری مدیرعامل ایرتویا و یک کارمند گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۴
دستگیری مدیرعامل ایرتویا و یک کارمند گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۵

۲۶۹ K

شبکه خبر- 25 مهر 9713:00|جعفری دولت آبادی دادستان تهران در حاشیه نشست با معاونان دادسرای تهران و دادستان های شهرستان های تابعه در رابطه با آخرین اخبار از شرکت هایی که به پیش فروش خودرو اقدام می کنند، گفت: در مورد پرونده های وارداتی خودرو، یک پرونده از بندرعباس به دادگاه ارجاع و تکمیل تحقیقات آن به تهران اعلام شده است که ظرف چند روز گذشته در این زمینه مدیر شرکت گروه ایر تویا و یکی از کارکنان گمرک دستگیر شده و تحقیقات پرونده در حال انجام است.

نمایش ویدیو
دستگیری مدیرعامل ایرتویا و یک کارمند گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۴۰
دستگیری مدیرعامل ایرتویا و یک کارمند گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۵

۲۱۰ K

رادیو ایران - 25 مهر 97- 14:00| انجمن لیزینگ ایران به دنبال به برخی اظهار نظرها درباره فعالیت شرکت های لیزینگ خودرو اطلاعیه ای منتشر کرد جعفری دولت آبادی دادستان تهران در رابطه با آخرین اخبار از شرکت هایی که به پیش فروش خودرو اقدام می کنند، گفت: در مورد پرونده های وارداتی خودرو، یک پرونده از بندرعباس به دادگاه ارجاع و تکمیل تحقیقات آن به تهران اعلام شده است که ظرف چند روز گذشته در این زمینه مدیر شرکت گروه ایر تویا و یکی از کارکنان گمرک دستگیر شده و تحقیقات پرونده در حال انجام است.

نمایش ویدیو
بررسی پرونده ورود غیر قانونی خودرو از گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۴
بررسی پرونده ورود غیر قانونی خودرو از گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۶

۲۰۳ K

شبکه خبر- 26 مهر 97- 15:00| حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه گفت: در خصوص ورود غیرقانونی خودروها پرونده هایی تشکیل شده است و برخی عناصر گمرک و همچنین مالکیان این خودروها تحت تعقیب قرار گرفته اند.

نمایش ویدیو
رفع توقیف محموله های تلفن همراه موجود در گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۷
رفع توقیف محموله های تلفن همراه موجود در گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۰۹-۰۹

۱۶۲ K

شبکه خبر- 9 آذر 97- 13:00| محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات گفت: در نشست مشترک با وزیر صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه های فعال در تنظیم بازار اعلام شد که قاضی مربوطه به رفع توقیف محموله های تلفن همراه موجود در گمرک رای داده است. به گفته آذری جهرمی در این جلسه مقرر شده است کارگروهی کار هماهنگی با سایر دستگاه های مربوط برای عرضه هرچه سریعتر این گوشی ها به بازار را دنبال کند.

نمایش ویدیو
ترخیص قطعات توقیفی از گمرک قبل از رسیدگی به پرونده نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۵
ترخیص قطعات توقیفی از گمرک قبل از رسیدگی به پرونده

پایشگری

۱۳۹۷-۰۹-۱۹

۲۸۷ K

شبکه دو- 18 آذر 97- 20:30 | پرونده ای درباره اتهام قاچاق قطعات خودرو به میزان 700 میلیون دلار و تدبیر دستگاه قضا برای ترخیص قطعات توقیفی از گمرک برای متضرر نشدن شرکت های خودروساز. اژه ای، سخنگوی دستگاه قضا، گفت: خودروسازها هم صنفشان، هم دولت، درخواستشان این بود که ممکن است که به تولیدات واقعا لطمه ای وارد شود تا این پرونده در دادگاه رسیدگی شود و حکم صادر شود، ممکن است زمان ببرد.

نمایش ویدیو
دستور ویژه جهانگیری درباره خودروهای دپو شده در گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۶
دستور ویژه جهانگیری درباره خودروهای دپو شده در گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۰۹-۲۴

۱۳۶ K

رادیو ایران - 24 آذر 1397- 14:00| معاون اول رئیس جمهور در نامه ای به وزرای اقتصاد و صنعت در خصوص خودروهای خارجی دپوشده در گمرک تأکید کرد: در خصوص این خودروها، مطابق قانون عمل شود. درنامۀ اسحاق جهانگیری به دژپسند و رحمانی تأکید شده نباید تحت تأثیر فضاسازی موانع فعالان اقتصادی را برطرف نکنیم و نباید برای کسانی که در چارچوب قوانین و مقررات عمل کرده اند مشکل ایجاد شود و دستگاه قضایی نیز با متخلفان برخورد خواهد کرد.

نمایش ویدیو
ترخیص ۱۴ هزار خودرو از گمرک در انتظار تصمیم سران قوا نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۴
ترخیص ۱۴ هزار خودرو از گمرک در انتظار تصمیم سران قوا

پایشگری

۱۳۹۷-۰۹-۲۷

۱۵۹ K

شبکه یک - 27 آذر 97- 14:00/ سعید احمد خانی مسئول روابط عمومی گمرک با اشاره به نگهداری حدود ۱۴ هزار خودروی وارداتی در گمرکات گفت: تصویب نامه ترخیص این خودروها در حال حاضر در شورای عالی اقتصادی در حال بررسی است.

نمایش ویدیو
تلمبار شدن خودروها پشت در گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۸
تلمبار شدن خودروها پشت در گمرک

پایشگری

۱۳۹۷-۱۰-۱۰

۲۷۲ K

شبکه دو- 10 دی 97- 20:30| تلمبار شدن خودروها پشت در گمرک از پاسکاری دولتی ها تا اقدام اورژانسی گمرکی ها. مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو از ادامه بلاتکلیفی خودروهای وارداتی دپو شده در گمرک با وجود قول وزیر صنعت و دستور معاون اول رئیس جمهور گلایه کرده است. دادفر گفته است ترخیص 16 هزار خودروی دپو شده در گمرک دو ماه است در دور باطل و نامه نگاری دستگاه های اجرایی افتاده و همچنان بلاتکلیف است. دادفر مدعی شده است ممنوعیت واردات این خودروها بیش از این که به حمایت از تولید کمک کند به افزایش قیمت محصولات خ

نمایش ویدیو

Whoops, looks like something went wrong.