جستجوی نیروگاه

ویدیو : ۲۱۴

دو هزار نیروگاه کیلوواتی بالای پشت بامی آماده نصب در سراسر کشور نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۱۳
دو هزار نیروگاه کیلوواتی بالای پشت بامی آماده نصب در سراسر کشور

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۲۶۶ K

شبکه خبر- 6 مهر 97- 16:00| دو هزار نیروگاه کیلوواتی بالای پشت بامی آماده نصب در سراسر کشور. رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری ایران با بیان اینکه تا سال آینده 4 هزار نیروگاه کوچک و 150 تا 200 نیروگاه مگاواتی بزرگ در کشور به بهره برداری می رسد افزود در کشور 85 نیروگاه مگاواتی تجدید پذیر هم فعال است که نیمی از آنها خورشیدی و نیمی دیگر بادی و آبی است. در همین حال مدیرعامل توانیر هم از کاهش 13 هزار مگاواتی مصرف برق در کشور با گذشت تابستان خبر داد.

نمایش ویدیو
افتتاح نخستین نیروگاه خورشیدی سمنان نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۷
افتتاح نخستین نیروگاه خورشیدی سمنان

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۲۸۱ K

شبکه خبر- 5 مهر 97- 15:30| نخستین نیروگاه خورشیدی مگاواتی استان سمنان در دامغان با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو افتتاح شد. این نیروگاه در زمینی به مساحت 2 هکتار و با مشارکت یک شرکت آلمانی با اعتبار 20 میلیارد تومان در سه سال ساخته شده است.

نمایش ویدیو
توسعه نیروگاه ها نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۵
توسعه نیروگاه ها

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۲۰۷ K

شبکه یک- 7 مهر 97- 09:00| تعداد نیروگاه های بزرگ و کوچک کشور به بیش از 4 هزار نیروگاه می رسد. محمد صادق زاده رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری ایران گفت: 4 هزار نیروگاه کوچک و 150 تا 200 نیروگاه مگاواتی بزرگ تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

نمایش ویدیو
امضاء تفاهمنامه نیروگاه سیکل ترکیبی 540 مگاواتی در لاذقیه نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۳
امضاء تفاهمنامه نیروگاه سیکل ترکیبی 540 مگاواتی در لاذقیه

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۰

۲۱۵ K

شبکه خبر- 10 مهر 97- 19:00| تفاهمنامه نیروگاه سیکل ترکیبی 540 مگاواتی در لاذقیه را مدیرعامل موسسه تولید برق سوریه و مدیرعامل گروه صنعتی مپنا امضاء کردند. در همین زمینه وزیر نیرو گفت: بیش از 800 مگاوات نیروگاه مختلف برق در سوریه برای بازسازی و تعمیرات به شرکتهای ایرانی معرفی می شوند.

نمایش ویدیو
تقویت زیرساخت های نیروگاهی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۴
تقویت زیرساخت های نیروگاهی

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۱

۱۵۸ K

شبکه خبر- 21 مهر 97- 19:00| اختیارات بانک مرکزی برای اصلاح نظام بانکی در شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب شد. در نشست امروز که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد رئیس کل بانک مرکزی درباره مشکلات ساختاری نظام بانکی و طرح بانک مرکزی برای اصلاح آنها گزارش داد و سپس مواد لازم در این زمینه به تصویب رسید. همچنین وزارت اقتصاد موظف شد طرح رفع موانع جذب و تشویق سرمایه گذاری را تهیه و برای تصویب به شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارائه کند.

نمایش ویدیو
افزایش ۵۹۸ مگاواتی ظرفیت نیروگاه های تجدیدپذیر نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۸
افزایش ۵۹۸ مگاواتی ظرفیت نیروگاه های تجدیدپذیر

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۰۱

۲۱۳ K

شبکه خبر- 1 آبان 97- 11:30|وزارت نیرو برنامه ریزی کرده است که به منظور تامین برق تابستان ۹۸، در کنار نیروگاه های حرارتی و برقابی، ۵۹۸ مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر را به مدار تولید بیاورد.

نمایش ویدیو
افتتاح نیروگاه در شهرک صنعتی شهید سلیمی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۰
افتتاح نیروگاه در شهرک صنعتی شهید سلیمی

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۰۳

۲۲۳ K

رادیو پیام - 3 آبان 97- 07:00| یک واحد نیروگاه مقیاس کوچک در شهرک صنعتی شهید سلیمی آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید. این نیروگاه در زمینی به مساحت هزار و 460 متر مربع با هزینه کرد 150 میلیارد ریال به همت بخش خصوصی احداث شده است و با راندمان 55 درصد، 2/3 مگاوات برق در آن تولید خواهد شد.

نمایش ویدیو
بهره برداري از طرح نیروگاه خورشیدی در انار نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۰
بهره برداري از طرح نیروگاه خورشیدی در انار

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۰۳

۲۲۱ K

شبکه یک - 3 آبان 97- 14:00| طرح نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلو واتی در انار کرمان به بهره برداری رسید. این طرح در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع با هزینه افزون بر شش میلیارد ریال طی شش ماه اجرا شده است.

نمایش ویدیو
بهره برداری از طرح نیروگاه خورشیدی در انار نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۰
بهره برداری از طرح نیروگاه خورشیدی در انار

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۰۳

۲۰۸ K

شبکه یک - 3 آبان 97- 14:00| طرح نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلو واتی در انار کرمان به بهره برداری رسید. این طرح در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع با هزینه افزون بر شش میلیارد ریال طی شش ماه اجرا شده است.

نمایش ویدیو
گزارشی درباره نیروگاه حرارتی، پالایشگاه و پتروشیمی شازند نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۳۹
گزارشی درباره نیروگاه حرارتی، پالایشگاه و پتروشیمی شازند

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۰۴

۲۰۵ K

شبکه یک- 4 مهر 97- 21:00| نیروگاه حرارتی، پالایشگاه و پتروشیمی شازند 3 صنعت بزرگی هستند که نقش قابل توجهی از قلب تپنده انرژی و صنعت کشور را تشکیل می دهند. تجهیزانی عظیم و برج هایی بلند به اندازه سربلندی متخصصان استان در حوزه انرژی. نیروگاه حرارتی، پالایشگاه امام خمینی و پتروشیمی شازند، سه صنعت بزرگ که مجموعه ای از صنایع انرژی را تشکیل می دهند و اینجا نیروگاه حرارتی شازند است.

نمایش ویدیو
تامین بیش از 95 درصد سوخت نیروگاه ها با گاز نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۵
تامین بیش از 95 درصد سوخت نیروگاه ها با گاز

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۱۴

۲۷۸ K

شبکه خبر- 14 آبان 97- 11:30| محسن طرزطلب مدیرعامل نیروگاه های حرارتی کشور گفت: در شش ماهه اول امسال ۹۵ و نیم درصد سوخت مصرفی نیروگاه های حرارتی کشور گاز بوده است. وی با اشاره به اینکه 4 و نیم درصد سوخت مصرفی نیروگاه ها در شش ماهه اول امسال سوخت مایع بوده است، افزود: فقط 2 و 3 دهم درصد سوخت مصرفی نیروگاه ها مازوت بود در حالیکه پارسال میزان مصرف گاز نیروگاه های کشور 88 و 8 دهم درصد بوده است.

نمایش ویدیو
خودکفایی 90 درصدی کشور در ساخت قطعات نیروگاهی نمایش ویدیو
SD
۱
۲۴:۴۱
خودکفایی 90 درصدی کشور در ساخت قطعات نیروگاهی

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۱۸

۲۷۰ K

شبکه خبر- 17 آبان 97- 18:30| موضوع گفتگوی 18:30 امشب: برق در کشور، تولید و خودکفایی در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات نیروگاهی. معاون راهبری تولید شرکت تولید نیروی برق حرارتی از خودکفایی 90 درصدی ایران در ساخت قطعات و تجهیزات نیروگاهی خبر داده است. این که ظرفیت اسمی و همچنین ظرفیت عملی تولید برق در کشور چقدر است، بین تولید برق و مصرف برق در کشور چه نسبتی در حال حاضر برقرار است و سایر موضوعات مرتبط را با جناب آقای مهندس غلامرضا مهرداد، مدیرکل دفتر

نمایش ویدیو
افتتاح سومین نیروگاه خورشیدی کشور در استان قم نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۶
افتتاح سومین نیروگاه خورشیدی کشور در استان قم

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۱۹

۲۰۹ K

شبکه پنج- 19 آبان 97- 00:00| سومین نیروگاه خورشیدی کشور در استان قم افتتاح شد. این نیروگاه 10 مگاواتی را بخش خصوصی با هزنیه 10 میلیون یورویی احداث کرده است.

نمایش ویدیو
افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی قم نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۱۳
افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی قم

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۲۰

۲۶۲ K

شبکه یک - 20 آبان 97- 09:00| بزرگترین نیروگاه خورشیدی قم با مساحت 20 هکتار به بهره برداری رسید. این نیروگاه 10 مگاواتی مجهز به سیستم ردیاب خوررشیدی است و با چرخش خورشید حرکت می کند تا بیشترین انرژی را در خود ذخیره کند.

نمایش ویدیو
بخش خصوصی 1944 مگاوات نیروگاه حرارتی به مدار می آورد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۵۱
بخش خصوصی 1944 مگاوات نیروگاه حرارتی به مدار می آورد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۲۰

۱۸۸ K

شبکه خبر- 20 آبان 97- 15:30| مهدی خبازپیشه، مجری طرح های نیروگاهی بخش خصوصی شرکت برق حرارتی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: بخش خصوص 1944مگاوات نیروگاه حرارتی تا قبل پیک مصرف تابستان 98 وارد مدار بهره برداری می کند.

نمایش ویدیو
ساخت نخستین نیروگاه خورشیدی استان البرز نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۵۹
ساخت نخستین نیروگاه خورشیدی استان البرز

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۲۱

۱۹۰ K

شبکه چهار- 21 آبان 97- 20:00| ساخت نخستین نیروگاه خورشیدی استان البرز با مشارکت سرمایه گذاران چینی آغاز شد. برای ساخت این نیروگاه 50 میلیون یورو سرمایه گذاری خواهد شد. این کلنگ جایی زمین خورد که قرار است اولین نیروگاه خورشیدی استان البرز احداث شود. سرمایه را یک شرکت چینی با مشارکت ایرانی ها تامین کرده است. این طرح یک ساله قرار است کمبود مهمی را جبران کند. البته این تنها طرح انرژی های تجدید پذیر این منطقه نیست.

نمایش ویدیو

Whoops, looks like something went wrong.