جستجوی ظرفیت

ویدیو : ۴۶

افزایش ۵۹۸ مگاواتی ظرفیت نیروگاه های تجدیدپذیر نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۸
افزایش ۵۹۸ مگاواتی ظرفیت نیروگاه های تجدیدپذیر

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۰۱

۱۶۷ K

شبکه خبر- 1 آبان 97- 11:30|وزارت نیرو برنامه ریزی کرده است که به منظور تامین برق تابستان ۹۸، در کنار نیروگاه های حرارتی و برقابی، ۵۹۸ مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر را به مدار تولید بیاورد.

نمایش ویدیو
ظرفیت نصب شده انرژی‌های نو به 654 مگاوات رسید نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۰
ظرفیت نصب شده انرژی‌های نو به 654 مگاوات رسید

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۱۰

۱۳۴ K

شبکه خبر- 10 آبان 97- 15:30| به گزارش وزارت نیرو در مهر امسال 89 میلیون کیلووات ساعت برق از منابع تجدیدپذیر تولید شده که این میزان تولید انرژی از محل انرژی‌های تجدیدپذیر توانسته از انتشار حدود 62 هزار تن گاز گلخانه‌ای بکاهد. همچنین این میزان تولید انرژی‌های نو باعث شده 25 میلیون مترمکعب از مصرف سوخت‌های فسیلی در کشور که جزو عوامل اصلی آلایندگی هوا در کشور است، کاسته شود.

نمایش ویدیو
ظرفیت نیروگاه های تجدید پذیر در کشور توسعه می یابد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۰
ظرفیت نیروگاه های تجدید پذیر در کشور توسعه می یابد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۹-۱۵

۱۰۶ K

رادیو ایران - 15 آذر 97- 14:00| رضا اردکانیان وزیر نیرو که به سمنان رفته است عملیات اجرایی احداث فاز نخست پست 63 کیلوولت شهرک صنعتی دامغان، 2 مداره کردن خط 63 کیلوولت شهید میرحاج سرخه، پروژه خطوط ارتباطی 400 و 63 کیلوولت به پست 400 کیلوولت ایوانکی و بهینه سازی پست 63 کیلوولت شاهرود را آغاز کرد. رضا اردکانیان وزیر نیرو گفت: ظرفیت نیروگاه های تجدید پذیر در کشور تا پایان دولت دوازدهم با رشد چشم گیر به چهار هزار مگاوات می رسد.

نمایش ویدیو
بارش باران، نیمی از ظرفیت سدهای کشور را پر کرده است نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۴۳
بارش باران، نیمی از ظرفیت سدهای کشور را پر کرده است

پایشگری

۱۳۹۷-۰۹-۱۶

۱۳۰ K

شبکۀ دو - 15 آذر 1397 - 22:30| بارش رحمت الهی، آلودگی شهرها را شست و موجب شور و شعف هم‌وطنان شد. شرکت مدیریت منابع آب کشور هم اعلام کرد: نیمی از ظرفیت 178 سد کشور پر شده است. بارش‌های پاییزی آنقدر بود که امسال برای اولین بار سد آزادی در منطقۀ دالاهوی کرمانشاه در آذرماه سرریز کرده است. بیش از این سدهای استان کرمانشاه یا در اواخر اسفندماه و یا در بهار سرریز می‌کردند. در کرمانشاه 9 سد در حال بهره‌برداری وجود دارد که تا حالا، 900 میلیون متر مکعب آب پشت آنها ذخیره شده است.

نمایش ویدیو
ظرفیت نصب انرژی خورشیدی در یک سوم کشور نمایش ویدیو
SD
۱
۱۱:۳۷
ظرفیت نصب انرژی خورشیدی در یک سوم کشور

پایشگری

۱۳۹۷-۰۹-۲۵

۱۱۷ K

شبکه خبر- 25 آذر 97-10:45| جعفر محمد سیگارودی سخنگوی سازمان انرژی های تجدیدپذیر با حضور در برنامه «روی خط خبر» گفت: حرکتی را که وزارت نیرو به صورت جدی در این عرصه آغاز کرده است به حدود کمتر از سه سال گذشته بر می گردد. خوشبختانه این اتفاق این را رقم زد که ما الان بیش از 660 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر داریم که توسط بخش خصوصی به صورت نیروگاه های مگاواتی ایجاد شده و بیش از 2 هزار و 100 واحد کوچک پشت بامی داریم که در مناطق روستایی و دورافتاده بر پشت بام مردم نصب شده که مستقیما با دریافت نور خورشید می توانند برق تو

نمایش ویدیو
70 درصد ظرفیت سدهای استان تهران خالی است نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۵
70 درصد ظرفیت سدهای استان تهران خالی است

پایشگری

۱۳۹۷-۱۰-۱۱

۱۴۲ K

شبکه خبر- 11 دی 97- 22:00| 70 درصد ظرفیت سدهای استان تهران خالی است. مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: پیش بینی می شود سال آینده از نظر بارش ها فرق چندانی با امسال نداشته باشد و تابستان آینده شرایط سخت تری از نظر منابع آبی داشته باشیم.

نمایش ویدیو
شناسایی 500 مگاوات ظرفیت مولدهای برق اضطراری مشترکان تهرانی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۲
شناسایی 500 مگاوات ظرفیت مولدهای برق اضطراری مشترکان تهرانی

پایشگری

۱۳۹۷-۱۰-۲۳

۱۴۴ K

شبکه خبر- 23 دی 97- 21:00 | صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: حدود 500 مگاوات ظرفیت شناسایی شده مولدهای برق اضطراری مشترکان در تهران وجود دارد. صبوری یکی از چالش های بهره برداری مناسب از آن ها را تامین سوخت و امکان مدیریت مولد مشترکان خاص اعلام کرد و افزود: برای رفع این مشکل، طرح هایی در دست اجرا است.

نمایش ویدیو
ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور 11 برابر شده است نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۸
ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور 11 برابر شده است

پایشگری

۱۳۹۷-۱۰-۲۶

۸۵ K

شبکه یک- 26 دی 97- 14:00| سیدزمان حسینی معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر گفت: ظرفیت نصب شده نیروگاه‌های کشور در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حدود هفت هزار مگاوات بوده است که این رقم هم اکنون با رشد 11 برابری از مرز 80 هزار مگاوات گذشته است.

نمایش ویدیو
وزیر نیرو: ظرفیت نیروگاهی کشور در انقلاب 10 برابر شد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۲
وزیر نیرو: ظرفیت نیروگاهی کشور در انقلاب 10 برابر شد

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۱۳

۱۰۶ K

شبکه خبر- 13 بهمن 97- 11:30|رضا اردکانیان وزیر نیرو گفت: در سال 57 ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور 7240 مگاوات بوده که در حال حاضر به 80 هزار مگاوات رسیده است.

نمایش ویدیو
افزایش ۱۱.۵ برابری ظرفیت نصب شده تولید برق نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۳۴
افزایش ۱۱.۵ برابری ظرفیت نصب شده تولید برق

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۱۵

۱۰۲ K

شبکه یک- 15 بهمن 97- 09:00| رضا اردکانیان وزیر نیرو با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت: در ۴ دهه پیش فقط حدود ۷ هزار مگاوات ظرفیت نصب شده داشتیم که این رقم اکنون به بیش از ۸۰ هزار مگاوات رسیده است یعنی ۱۱ و نیم برابر شده است و مشترکان از ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار به ۳۶۰ میلیون مشترک رسیدیم. همه شهر ها و همه روستا های ۱۰ خانوار به بالا از نعمت برق برخوردارند.

نمایش ویدیو
افزایش ۲ برابری ظرفیت مخازن سد های تهران نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۰
افزایش ۲ برابری ظرفیت مخازن سد های تهران

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۱۸

۱۸۰ K

رادیو پیام- 18 بهمن 97- 09:00| سید حسن رضوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: ظرفیت مخازن سدهای بزرگ ملی در ­­۴۰ سال گذشته دو برابر شده و به رقم دو میلیارد و 528 میلیون متر مکعب رسیده است. #انقلاب

نمایش ویدیو
فیلم | باید به اندازه ظرفیت وجایگاهمان با دنیا مذاکره کنیم نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
فیلم | باید به اندازه ظرفیت وجایگاهمان با دنیا مذاکره کنیم

خبر آنلاین

۱۳۹۷-۱۱-۲۱

۹۰ K

حسین مرعشی در مصاحبه با خبرآنلاین از شبهه تناقض میان استقلال کشور و مذاکره با بیگانگان می گوید.

نمایش ویدیو
افزایش ظرفیت شبکه فیبرنوری کشور نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۳
افزایش ظرفیت شبکه فیبرنوری کشور

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۲۷

۱۱۴ K

شبکه خبر- 27 بهمن 97- 11:00| صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از فیبرکشی ۱۴ هزار کیلومتری در کل کشور با هدف افزایش ظرفیت ارتباطات خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه، ظرفیت شبکه فیبرنوری به ۸۴ هزار کیلومتر می رسد.

نمایش ویدیو
80 درصد ظرفیت مخازن سدهای خوزستان پر شده نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۵۸
80 درصد ظرفیت مخازن سدهای خوزستان پر شده

پایشگری

۱۳۹۸-۰۱-۰۵

۱۱۱ K

شبکه خبر- 5 فروردین 98- 16:00| قاسم تقی زاده خامسی معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: در حال حاضر 80 درصد ظرفیت مخازن سدهای ما در استان خوزستان پر شده که نسبت به سال گذشته 55 درصد افزایش داشته است. ما تلاش می کنیم تا سیلاب را در مسیر کارون و کرخه مدیریت کنیم و ورودی و خروجی ها را رصد می کنیم تا بتوانیم سیلاب را مدیریت کنیم تا خسارات کمتر شود.

نمایش ویدیو
ظرفیت نیروگاه های ایران به 85 هزار مگاوات می رسد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۴
ظرفیت نیروگاه های ایران به 85 هزار مگاوات می رسد

پایشگری

۱۳۹۸-۰۱-۰۵

۸۲ K

شبکه سه- 5 فروردین 98- 22:00| در حال حاضر ظرفیت نصب شده نیروگاهی ایران به حدود 81 هزار مگاوات رسیده، اما بر اساس گفته های مسؤولان طبق پیش بینی صورت گرفته ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور تا پایان امسال به حدود 85 هزار مگاوات خواهد رسید.

نمایش ویدیو