جستجوی روستاهای

ویدیو : ۳۱

پیگیری مشکل کمبود آب در برخی روستاهای ملارد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۳۷
پیگیری مشکل کمبود آب در برخی روستاهای ملارد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۰۵

۱۳۲ K

شبکه پنج- 5 آبان 97- 18:30| در روی خط تهران امشب پیگیر مشکل کمبود آب در برخی روستاهای ملارد هم شدیم. در پیگیری های قبلی مشخص شد یکی از علت های این کم آبی، انشعابات غیرمجاز آب است که سودجویان برای ویلاهایشان کشیده بودند. حالا مسئولان شهرستان ملارد دور هم جمع شده اند تا دیگر موانع را برطرف کنند. بیش از 63 هزار نفر در روستاهای شهرستان ملارد زندگی می کنند. روستاهایی که کمبود آب آشامیدنی برایشان مشکل ساز شده است.

نمایش ویدیو
فیلم | روحانی معروف اینستاگرام: خجالت می‌کشم با لباس روحانیت به روستاهای محروم بروم نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
فیلم | روحانی معروف اینستاگرام: خجالت می‌کشم با لباس روحانیت به روستاهای محروم بروم

خبر آنلاین

۱۳۹۷-۰۸-۲۸

۱۸۸ K

اسماعیل آذری نژاد طلبه دهدشتی است که با هزینه شخصی اش به روستاهای کشور سفر می کند و برای کودکان کتاب می خواند. او که این روزها در اینستاگرام و توییتر بسیار معروف شده، امروز مهمان تلویزیون بود و از مشاهداتش در روستاهایی گفت که فقر و بیکاری و محرومیت در آنها بیداد می کند.

نمایش ویدیو
خودسوزی دختران در روستاهای محروم نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۲۹
خودسوزی دختران در روستاهای محروم

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۲۸

۱۵۱ K

شبکه سه-28 آبان 97-08:55| اسماعیل آذری نژاد، روحانی فعال فرهنگی در روستاهای مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان گفت: عدالت آموزشی در روستاها نیست. برخی روستاها مدرسه راهنمایی ندارند و دختران مجبور می شوند بعد از کلاس پنجم ازدواج کنند. این ازدواج ناآگاهانه سبب مشکلات عظیم تری می شود. یکی از علل خودسوزی دختران در روستاها همین است.

نمایش ویدیو
فیلم | حضور متفاوت جهانگیری در روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
فیلم | حضور متفاوت جهانگیری در روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه

خبر آنلاین

۱۳۹۷-۰۹-۰۸

۲۲۳ K

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور با حضور در مناطق زلزله‌زده روستاهایی رویبان بزرگ گیلانغرب و چم‌امام‌حسن(ع) قصرشیرین در استان کرمانشاه در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

نمایش ویدیو
بررسی مشکلات روستاهای بیضا نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۷
بررسی مشکلات روستاهای بیضا

پایشگری

۱۳۹۷-۱۰-۲۲

۱۱۹ K

شبکه خبر- 22 دی 97- 20:45| شاهرخ رستمی، بخشدار بیضا در جلسه بررسی مشکلات روستاهای تنگه خیاره، صادق آباد، جاری آباد و بلفی این بخش گفت: اعتبار تعویض شبکه داخلی آب آشامیدنی سالم این روستاها از محل صندوق توسعه ملی تامین شده و به زودی عملیات اجرای آن آغاز می شود.

نمایش ویدیو
افزایش روستاهای مشمول اینترنت پر سرعت استان اردبیل نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۷
افزایش روستاهای مشمول اینترنت پر سرعت استان اردبیل

پایشگری

۱۳۹۷-۱۰-۲۴

۱۵۴ K

شبکه خبر- 23 دی 97- 23:00 | مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: در زمینه اینترنت روستایی، تعداد روستاهای مشمول اینترنت پر سرعت استان از 400 روستا به 528 روستا افزایش یافته که از این تعداد نیز 141 روستا در شهرستان گرمی واقع است.

نمایش ویدیو
به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار برق رسانی شده نمایش ویدیو
SD
۱
۵۰:۲۷
به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار برق رسانی شده

پایشگری

۱۳۹۷-۱۰-۳۰

۱۳۴ K

شبکه دو- 29 دی 97- 22:45| محمد امید، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در گفتگوی ویژه خبری با بیان اینکه 26 درصد از جمعیت کشور ، بالغ بر 22 میلیون نفر در روستاها زندگی می کنند افزود:​ به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار برق رسانی شده است و 86 درصد آنها راه روستایی مناسب دارند . وی گفت :​ مجموع راه های روستایی کشور پیش از انقلاب تنها 200 کیلومتر بود که هم اکنون به 110 هزار کیلومتر رسیده است . معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری افزود:​ 75 درصد روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت گاز برخورد

نمایش ویدیو
کمک رسانی به بیش از 3 هزار خانوار سیل زده در روستاهای استان خوزستان نمایش ویدیو
SD
۱
۰۴:۱۶
کمک رسانی به بیش از 3 هزار خانوار سیل زده در روستاهای استان خوزستان

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۱۰

۱۰۴ K

شبکه خبر- 10 بهمن 97- 19:00| کمک رسانی به بیش از 3 هزار خانوار سیل زده در روستاهای استان خوزستان ادامه دارد. رضا اردکانیان، وزیر نیرو گفت: قطعی های احتمالی آب شرب خوزستان برای رفع کدر بودن آب و افزایش کیفیت آن صورت می گیرد.

نمایش ویدیو
خطر آبگرفتگی روستاهای حاشیه کارون نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۱۱
خطر آبگرفتگی روستاهای حاشیه کارون

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۱۲

۱۱۱ K

شبکه خبر- 12 بهمن 97- 20:00| با بارندگی های روزهای گذشته در حوزه آب ریز رود کارون و بالا آمدن آب و طغیان این رودخانه روستاهای حاشیه کارون با خطر آبگرفتگی مواجه هستند. اما مردم منطقه به کمک مسئولان پای کار هستند و با ایجاد سیل بند توانسته اند از بروز خسارت به روستاهای خودشان جلوگیری کنند.

نمایش ویدیو
بهره برداری از دستگاه های آب شیرین کن روستاهای نسک و حرمک گلباف نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۰۹
بهره برداری از دستگاه های آب شیرین کن روستاهای نسک و حرمک گلباف

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۲۳

۱۱۷ K

شبکه خبر- 23 بهمن 97- 20:45| دستگاه های آب شیرین کن روستاهای نسک و حرمک گلباف با ظرفیت 5 هزار لیتر آب در روز بهره برداری شدند.

نمایش ویدیو
برق رسانی به همه روستاهای دارای کد آبادی تا یک سال آینده نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۶
برق رسانی به همه روستاهای دارای کد آبادی تا یک سال آینده

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۲۷

۲۲۱ K

شبکه یک- 27 بهمن 97- 21:00 | برق رسانی به همه روستاهای دارای کد آبادی تا یک سال آینده. مجری طرح برق رسانی به روستاهای کشور با اعلام این خبر در آیین افتتاح پروژه های برق رسانی به روستای کدول نیکشهر گفت: تا کنون به 57 هزار روستای کشور برق رسانی شده که 10 درصد این روستاها در استان سیستان و بلوچستان قرار دارند.

نمایش ویدیو
ویدئو / هجوم ماسه و خشکسالی به روستاهای جاسک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
ویدئو / هجوم ماسه و خشکسالی به روستاهای جاسک

خبرگزاری ایسنا

۱۳۹۷-۱۲-۰۲

۱۱۰ K

وضعیت آبی شهرستان جاسک در استان هرمزگان در رده خشکسالی‌های بسیار شدید قرار دارد و چندین روستا در این منطقه خالی از سکنه شده‌اند. خشکسالی، فقدان جاده مناسب، هجوم ماسه‌ها به محل زندگی مردم و فاصله زیاد از مراکز درمانی از جمله مهمترین مشکلات روستائیان این منطقه است.

نمایش ویدیو
تجهیز روستاهای شمیرانات به نیروگاه خورشیدی خانگی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۴
تجهیز روستاهای شمیرانات به نیروگاه خورشیدی خانگی

پایشگری

۱۳۹۷-۱۲-۲۵

۱۱۵ K

شبکه پنج- 25 اسفند 97- 18:30| روستاهای شمیرانات به نیروگاه های خورشیدی خانگی مجهز می شوند. مشاور فرماندار شمیرانات گفت: قرار است بیش از 200 نیروگاه خانگی خورشیدی و پشت بام خانه های این شهرستان نصب شود.

نمایش ویدیو
ویدئو/ تلاش مردم برای جلوگیری از ورود سیلاب به روستاهای آق‌قلا نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
ویدئو/ تلاش مردم برای جلوگیری از ورود سیلاب به روستاهای آق‌قلا

خبرگزاری ایسنا

۱۳۹۸-۰۱-۰۴

۱۱۹ K

سیل در استان گلستان، پس از هفت روز همچنان ادامه دارد. مردم و نیروهای امدادی تلاش می‌کنند تا از ورود آب به روستاها و شهرها جلوگیری کنند. یکی از این مناطق،‌ روستای «یامپی» شهرستان آق‌قلاست؛ آب در روخانه «قره‌سو» بالا آمده‌است و مردم و نیروهای آب منطقه‌ای سعی می‌کنند آن را مهار کنند.

نمایش ویدیو
برق روستاهای سیل زده استان های گلستان ومازندران برقرار است نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۸
برق روستاهای سیل زده استان های گلستان ومازندران برقرار است

پایشگری

۱۳۹۸-۰۱-۰۶

۱۱۵ K

شبکه خبر- 6 فروردین 98- 11:30| محمدحسن متولی زاده مدیرعامل توانیر از اتصال کامل برق روستاهای سیل زده در استان های مازندران و گلستان خبر داد.

نمایش ویدیو
تخلیه روستاهای اطراف  شهرستان حمیدیه نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
تخلیه روستاهای اطراف شهرستان حمیدیه

خبرگزاری ایسنا

۱۳۹۸-۰۱-۱۷

۱۱۲ K

با افزایش دبی ورودی و خروجی سد کرخه، اهالی شهرستان حمیدیه و روستاها اقدام به تخلیه محل سکونت خود کرده‌اند و به تپه‌ها پناه برده‌اند. از امروز ۱۷ فروردین افزایش دبی ورودی و خروجی سد کرخه باعث افزایش نگرانی‌ها شده و به همین خاطردستور تخلیه ساکنان حمیدیه، بستان، سوسنگرد و همه روستاهای اطراف از سوی مسئولان این شهرها صادر شده است.

نمایش ویدیو

Whoops, looks like something went wrong.