جستجوی رسوب

ویدیو : ۱۵

لایروبی بیش از 200 هزار متر مکعب از رسوبات رودخانه جاجرود و پشت سد لتیان نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۶
لایروبی بیش از 200 هزار متر مکعب از رسوبات رودخانه جاجرود و پشت سد لتیان

پایشگری

۱۳۹۸-۰۱-۳۱

۱۴۲ K

شبکه پنج- 31 فروردین 98- 18:30| باران های بهاری 50 درصد احکام قضائی درباره تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز حاشیه رودخانه جاجرود در محدوده رودبار قصران را اجرا کردند. جواد غفاری،مدیر امور منابع آب شهرستان شمیرانات از آغاز لایروبی بیش از 200 هزار متر مکعب از رسوبات رودخانه جاجرود و پشت سد لتیان خبر داد.

نمایش ویدیو
مقصر رسوب 80 درصد دو خودروساز داخلی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۷
مقصر رسوب 80 درصد دو خودروساز داخلی

پایشگری

۱۳۹۸-۰۳-۰۵

۱۸۲ K

شبکه سه- 5 خرداد 98- 22:00 | سخنگوی انجمن قطعه سازان می گوید: شرکت قطعه سازی که علت ناقص ماندن حدود 80 درصد از خودروهای ایران خودرو و سایپا شده، تا کنون بیشترین ارز 4200 تومانی را گرفته و در ماه های اخیر بیشترین مطالبات نقدی را وصول کرده. به گفته آقای بهنیا، این شرکت در حال خرید قطعه سازی های در حال ورشکستگی است. دیروز معاون وزیر صنعت گفته بود تامین یک یا دو قطعه 160 هزار خودروی ناقص مانده خودروسازان راحت تر از افزایش تولید است.

نمایش ویدیو
رسوب کالا در بنادر و گمرکات کشور نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۱۲
رسوب کالا در بنادر و گمرکات کشور

پایشگری

۱۳۹۸-۰۵-۰۳

۱۲۹ K

شبکه یک- 3 مرداد 98- 19:00 | اجازه ورود گرفتند اما اجازه ترخیص نه؛ این حکایت ثبت نشدن کالا ها در سامانه جامع تجارت است. حالا خبرنگار ما از نهادهای مختلف پیگیر ماجرا شده. قبادی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت: رسوب کالا چه ارتباطی به وزارت صنعت دارد؟ کالاهایی هست که به هر تقدیر مجوز نداشتند یعنی بدون اینکه ثبت سفارش انجام شده باشد، کالا را آوردند در بنادر. رضا رحمانی، وزیر صمت: این کالاهایی که ممنوعه باشد، گمرکات و سازمان بنادر دارند دقیقا شناسایی می کنند و به اینها اجازه ورود داده نخواهد شد.

نمایش ویدیو
لزوم اقدامات بیشتر برای رسوب برداری از رودخانه کارون نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۱۰
لزوم اقدامات بیشتر برای رسوب برداری از رودخانه کارون

پایشگری

۱۳۹۸-۰۶-۱۲

۱۲۵ K

شبکه خبر- 12 شهریور 98- 17:00 | حال و روز ناخوش این روزهای کارون. بلندترین رودخانه ایران که رنگ زندگی از چهره اش رخت بسته، بیشتر به توجه و رسگی نیاز دارد. /گزارشی از مشکلات رودخانه کارون.

نمایش ویدیو
لزوم عدم تردد مردم در حاشیه سد لتیان در پی تخلیه رسوب نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۰
لزوم عدم تردد مردم در حاشیه سد لتیان در پی تخلیه رسوب

پایشگری

۱۳۹۹-۰۴-۰۲

۴۹ K

شبکه پنج - 2 تیر 99 - 18:30| شرکت آب منطقه‌ای آب تهران اعلام کرده با توجه به انجام عملیات تخلیه رسوب و افزایش خروجی سد لتیان از صبح امروز مردم از تردد و اتراق در پایین‌دست سد لتیان و حاشیه رودخانه جاجرود طی روزهای آینده خودداری کنند.

نمایش ویدیو
گفتگوی معاون فنی گمرک با شبکه خبر در خصوص رسوب کالاها در گمرکات نمایش ویدیو
SD
۱
۲۴:۴۴
گفتگوی معاون فنی گمرک با شبکه خبر در خصوص رسوب کالاها در گمرکات

پایشگری

۱۳۹۹-۰۴-۲۹

۴۳ K

شبکه خبر - 29 تیر 99 - 18:30| گفتگوی مهرداد جمال ارونقی، معاون فنی گمرک با شبکه خبر در خصوص تأثیر و تعدد قوانین و دستگاه‌ها در ایستایی و رسوب کالاها در گمرکات.

نمایش ویدیو
ناهماهنگی وزارت صنعت و بانک مرکزی و رسوب بیش از 4.5 میلیون تن کالای وارداتی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۸
ناهماهنگی وزارت صنعت و بانک مرکزی و رسوب بیش از 4.5 میلیون تن کالای وارداتی

پایشگری

۱۳۹۹-۰۶-۱۶

۳۸ K

شبکه دو - 16 شهریور 99 - 20:30| ناهماهنگی وزارت صنعت و بانک مرکزی و رسوب بیش از 4.5 میلیون تن کالای وارداتی قانونی در گمرک

نمایش ویدیو
رسوب حدود یک میلیارد دلار قطعه در گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۳۹
رسوب حدود یک میلیارد دلار قطعه در گمرک

پایشگری

۱۳۹۹-۰۷-۰۷

۲۷ K

رادیو ایران - 7 مهر 99- 08:00| آرش محبی نژاد دبیر انجمن صنایع همگن و قطعه سازی از رسوب حدود یک میلیارد دلار قطعه در گمرکات کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۱۰۰هزار خودروی ناقص در کف کارخانه وجود دارد که منتظر ترخیص قطعات مورد نیاز هستند.

نمایش ویدیو
تخصیص ارز به همه کالاهای رسوبی در بندرهای کشور نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۵
تخصیص ارز به همه کالاهای رسوبی در بندرهای کشور

پایشگری

۱۳۹۹-۰۷-۳۰

۱۴ K

شبکه یک - 30 مهر 99- 14:00| میرحسین شکوهی مدیر اداره نظارت ارز بانک مرکزی درباره ملاک تخصیص ارز به کالاهای وارداتی با بیان اینکه بانک مرکزی تابع مقررات وزارت صمت است و تخصیص ارز براساس اولویتی که توسط وزارت صمت بر روی ثبت سفارش قرار گرفته انجام می شود، اظهار کرد: بانک مرکزی نظارتی بر کالاهایی که ثبت سفارش شده ندارد، چراکه در حیطه تخصصی بانک مرکزی و بانک های عامل نیست.

نمایش ویدیو
دلایل رسوب برنج‌های وارداتی در گمرکات و بنادر کشور نمایش ویدیو
SD
۱
۲۷:۱۷
دلایل رسوب برنج‌های وارداتی در گمرکات و بنادر کشور

پایشگری

۱۳۹۹-۰۸-۰۹

۲۰ K

شبکه خبر - 9 آبان 99 - 18:30| دلایل رسوب برنج‌های وارداتی در گمرکات و بنادر کشور مهرداد جمال ارونقی معاون گمرک ایران: حدود 7.5 میلیون تن کالای اساسی و غیر اساسی در بنادر کشور دپو شده است. کالای رسوبی یعنی از یاد رفته معاون گمرک ایران: کالایی که بر اثر مشکلات ترخیص بیش از 4 ماه در گمرک دپو شود، رسوبی محسوب می شود. گمرک بدون کد رهگیری کالا ترخیص نمی کند مهرداد جمال ارونقی:عدم صدور کد رهگیری بانک مرکزی مانع از ترخیص کالا و علت اصلی دپو شدنِ کالا در گمرک می شود.

نمایش ویدیو
معضل رسوب کالا در گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۷:۰۱
معضل رسوب کالا در گمرک

پایشگری

۱۳۹۹-۰۸-۱۱

۱۳ K

رادیو ایران - 11 آبان 99- 14:00پ اما در حالی که کمبود مواد غذایی در برخی اقلام دیده می شود معضل رسوب کالا در گمرک همچنان لاینحل باقی مانده است. این موضوع به ویژه برای حدود 200 هزارتن برنجی که از حدود یک سال پیش اجازه ترخیص پیدا نکرده، خبرساز شده است. در این باره با آقای ارونقی معاون فنی گمرک گفتگو شد.

نمایش ویدیو
برنج رسوبی در گمرک متروکه می‌شود نمایش ویدیو
SD
۱
۰۵:۱۸
برنج رسوبی در گمرک متروکه می‌شود

پایشگری

۱۳۹۹-۰۸-۱۱

۱۹ K

شبکه خبر - 11 آبان 99 - 18:00| برنج رسوبی در گمرک متروکه می‌شود. معاون فنی گمرکی ایران اعلام کرد با توجه به شرایط موجود،‌ این سازمان بر اساس قوانین امور گمرکی نسبت به اعمال قانون متروکه با رعایت مقررات مربوطه برای برنج‌های دپو شده اقدام خواهد کرد. اخیرا رئیس انجمن واردکنندگان برنج هم اعلام کرده که تجار فعلا تمایلی به ترخیص این کالا از گمرک ندارند چرا که به نوعی برای آن‌ها به صرف نیست. ارونقی معاون فنی گمرک طی تماس تلفنی جزئیاتی در خصوص این خبر ارائه کرد.

نمایش ویدیو
چاره جویی برای کالاهای رسوب شده در گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۵۹
چاره جویی برای کالاهای رسوب شده در گمرک

پایشگری

۱۳۹۹-۰۸-۱۱

۱۴ K

شبکه خبر - 11 ابان 99 - 20:00| توضیحات وزیر صمت درباره روش جدید فراوانی کالا دربازار و افزایش صادرات وزیر صمت: امکان واردات کالا از محل ارز متقاضی نیز مهیا شد. رزم حسینی: همه گمرکات کشور موظف شدند از فردا صبح به ترخیص کالا‌های وارداتی از محل ارز متقاضی یا ارز‌های صادراتی اقدام کنند گفت: به جز متقاضیان دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی، امکان ترخیص کالا از همه گمرک‌های کشور برای واردکنندگانی که خودشان می‌تواند ارز مورد نیازشان را تامین کنند مهیا شد. وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره پیگیری کالا‌های ترخیص شده و رسیدن آن‌

نمایش ویدیو
ورود سازمان بازرسی  به پرونده رسوب کالاهای اساسی در انبارهای گمرک نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۲
ورود سازمان بازرسی به پرونده رسوب کالاهای اساسی در انبارهای گمرک

پایشگری

۱۳۹۹-۰۸-۱۵

۷ K

رادیو ایران - 15 آبان 99- 08:00| ورود سازمان بازرسی به پرونده رسوب کالاهای اساسی در انبارهای گمرک. بازرس کل امور صنعت،معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به جلسه تعیین تکلیف وضعیت کالاهای اساسی رسوبی در وزارت صمت گفت: در این جلسه که با حضور وزیر صنعت، رئیس کل گمرک، وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه ، معاونت قضائی دادستانی کل کشور و سازمان بازرسی کل کشور تشکیل شد، مقرر شد بانک مرکزی نسبت به تامین ارز ترجیحی کالاهای اساسی موجود در گمرکات و بنادر کشور که اسناد آن به خریداران منتقل نشده اقدام کند.

نمایش ویدیو
بخشنامه ترخیص کالاهای رسوبی به گمرک ابلاغ شد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۲
بخشنامه ترخیص کالاهای رسوبی به گمرک ابلاغ شد

پایشگری

۱۳۹۹-۰۸-۱۸

۱۱ K

شبکه یک - 18 آبان 99 - 21:00| بخشنامه ترخیص کالاهای رسوبی به گمرک ابلاغ شد. معاون فنی و امور گمرکی گمرک با بیان اینکه این بخشنامه ترخیص کالاهای مانده در گمرک و همچنین ترخیص کالا بدون نیاز به ویرایش ثبت سفارش را شامل می‌شود گفته بانک مرکزی در خصوص تأمین ارز ترجیحی کالاهای اساسی فاقد اسناد مالکیت با اولویت اعلامی وزارت صمت اقدام کند. طی این بخشنامه همچنین کالاهای اساسی و کالاهای ضروری و مورد نیاز برای واحدهای تولیدی با تشخیص و اعلام وزارت صمت دارای قبض انبار تا دهم آبان 99 بدون الزام کد رهگیری بانک مرکزی از گ

نمایش ویدیو

Whoops, looks like something went wrong.