جستجوی حدود

ویدیو : ۱۰۲

مسدود کردن حدود 40 هزار سیمکارت شخصی تلفن همراه نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۱۰
مسدود کردن حدود 40 هزار سیمکارت شخصی تلفن همراه

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۷

۲۱۷ K

رادیو پیام - 17 مهر 97- 07:30| حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از مسدود کردن حدود 40 هزار سیمکارت شخصی تلفن همراه که اقدام به ارسال پیامک های مزاحم می کردند، خبر داد.

نمایش ویدیو
حدود 800هزار نفر متقاضی خرید محصولات ایران خودرو نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۲
حدود 800هزار نفر متقاضی خرید محصولات ایران خودرو

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۳۰

۱۸۷ K

شبکه خبر- 30 مهر 97- 15:30| اهورا گلیاری، مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو گفت: در این دوره از پیش فروش ایران خودرو، این شرکت مجوز پیش فروش 24هزارخودرو را داشت که تا ساعت 12، 29 مهرماه باآنکه 760 هزار و200 نفر به سایت مراجعه کرده بودند اما 20هزارو500 نفر موفق به ثبت نام خودرو شدند. زمان تحویل خودروهای ثبت نام شده در این پیش فروش از دی ماه سال آینده و بعد از تحویل خودروهای پیش فروش شده در دوره های قبل است که به ترتیب و به نوبت ثبت نام ادامه خواهد یافت.

نمایش ویدیو
آب شرب حدود 7 هزار خانوار در سیستان و بلوچستان تامین شد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۰
آب شرب حدود 7 هزار خانوار در سیستان و بلوچستان تامین شد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۸-۰۳

۲۰۳ K

رادیو پیام-3 آبان 97- 07:00| آب شرب حدود 7 هزار خانوار در سیستان و بلوچستان تامین شد. حسن فراهانی مدیر جمعیت هلال احمر شمیرانات گفت: با نصب سه دستگاه تصفیه آب، آب شرب برای حدود هفت هزار خانوار در مناطق محروم سیستان و بلوچستان تامین شده است. همچنین قرار است هشت دستگاه دیگر نیز در سایر مناطق محروم این استان سیستان که دارای مرکزیت و آب و برق هستند در آینده نصب شود.

نمایش ویدیو
آنونس انیمیشن کوتاه «محدودیت» نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۴۵
آنونس انیمیشن کوتاه «محدودیت»

فیلیمو

۱۳۹۷-۰۹-۰۵

۱۷۹ K

انیمیشن کوتاه «محدودیت» را با فیلیمو ببین: www.filimo.com/m/cRNiB

نمایش ویدیو
فیلم | محدودیت‌های جدید تردد در شهر تهران نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
فیلم | محدودیت‌های جدید تردد در شهر تهران

خبر آنلاین

۱۳۹۷-۰۹-۰۹

۱۳۵ K

محدوده ممنوعه تردد در شهر تهران کجاست؟ این گزارش را ببینید.

نمایش ویدیو
ویدئو / برای مدیریت بحران آب باید کشاورزی را محدود کرد؟ نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
ویدئو / برای مدیریت بحران آب باید کشاورزی را محدود کرد؟

خبرگزاری ایسنا

۱۳۹۷-۰۹-۱۸

۲۰۸ K

در دومین مناظرۀ مرحله پایانی هفتمین دوره مسابقه ملی مناظره دانشجویان ایران، دو گروه از دانشجویان گیلان و فارس بر سر این موضوع مناظره کردند که در شرایط فعلی و با امکانات موجود، آیا اولویت نخست برای مدیریت بحران آب، محدود کردن کشاورزی است؟

نمایش ویدیو
ویدئو / حد و حدود دخالت دانشگاه در نحوه پوشش دانشجویان نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۰۰
ویدئو / حد و حدود دخالت دانشگاه در نحوه پوشش دانشجویان

خبرگزاری ایسنا

۱۳۹۷-۰۹-۱۹

۱۵۰ K

پنجمین و آخرین مناظرۀ روز دوم مرحله پایانی هفتمین دوره مسابقه ملی مناظره دانشجویان ایران، بحث بر سر این موضوع بود که «آیا مسئولان دانشگاه باید در نحوه پوشش دانشجویان در محیط دانشگاه دخالت کنند یا خیر؟» دو گروه از دانشجویان موافق و مخالفِ این موضوع، درباره آن مناظره کردند.

نمایش ویدیو
رشد حدود 20 درصدی بارش های زمستانی در مقایسه با پاییز نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۰
رشد حدود 20 درصدی بارش های زمستانی در مقایسه با پاییز

پایشگری

۱۳۹۷-۱۱-۱۹

۱۹۲ K

شبکه خبر- 19 بهمن 97- 13:00| رشد حدود 20 درصدی بارش های زمستانی در مقایسه با پاییز. بر اساس آمار شرکت مدیریت منابع آب ایران در حالی که میانگین بارش های کشور از ابتدای سال آبی جاری تا هفدهم بهمن 1/9 میلیمتر در روز بوده است این رقم در پاییز 1/2 میلیمتر و در زمستان 1/22 میلیمتر بوده است.

نمایش ویدیو
محدودیت های اپل برای کاربران ایرانی نمایش ویدیو
SD
۱
۱۵:۰۶
محدودیت های اپل برای کاربران ایرانی

پایشگری

۱۳۹۷-۱۲-۱۰

۱۷۰ K

شبکه خبر- 10 اسفند 97- 17:15 | برنامه فناوری اطلاعات با موضوع: محدودیت های اپل برای کاربران ایرانی. در روزهای اخیر یکی از مشکلات کاربران جامعه فناوری اطلاعات، اختلالاتی است که برای کاربران گوشی های تلفن همراه اپل به وجود آمده و امکان استفاده از بسیاری از اپلیکیشن ها از آن ها گرفته شده است. شیری، کارشناس نرم افزارهای تلفن همراه، گفت: سیستم عامل ios که سیستم عامل اپل است، با سیاست های اپل اداره می شود. سیاست های اپل این است که دانلود اپلیکیشن باید از اپ استور خود اپل صورت بگیرد.

نمایش ویدیو
چرا محدودیت واردات گوشی های مسافری برداشته شد؟ نمایش ویدیو
SD
۱
۰۴:۲۰
چرا محدودیت واردات گوشی های مسافری برداشته شد؟

پایشگری

۱۳۹۷-۱۲-۱۳

۱۵۵ K

رادیو ایران- 13 اسفند 97 - 14:00| هفته گذشته خبری درباره ایجاد محدودیت واردات گوشی های مسافری منتشر شد که گفته می شد گوشی های مسافری یکی از راه های تامین گوشی در بازار است اما بعد از چند روز این محدودیت برداشته شد. برخی از رسانه ها اعلام کردند علت این امر فشار برخی عوامل بازار بوده است. محمد قبله مدیر کل دفتر امور بازرگانی وزارت صنعت می گوید: محدودیت ایجاد شده در واردات گوشی تلفن همراه به خاطر التهاب بازار و کمیاب شدن گوشی تلفن همراه برداشته شد.

نمایش ویدیو
هیچ محدودیتی در روابط چین و ایران وجود ندارد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۲۵
هیچ محدودیتی در روابط چین و ایران وجود ندارد

پایشگری

۱۳۹۷-۱۲-۲۸

۱۵۷ K

شبکه خبر- 28 اسفند 97- 11:30| فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران در نشست «فرصت های سرمایه گذاری و تجاری» ایران و چین در پکن گفت: یچ محدودیتی در روابط دو کشور وجود ندارد. آمادگی داریم سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله سیستم فاضلاب حدود 100 شهر در ساحل شمال و جنوب و شیرین کردن آب را به سرمایه گذاران چینی واگذار کنیم.

نمایش ویدیو
حدود 80درصد مخازن سدهای کشور پر شد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۹
حدود 80درصد مخازن سدهای کشور پر شد

پایشگری

۱۳۹۸-۰۲-۰۲

۱۱۵ K

شبکه خبر- 2 اردیبهشت 98- 16:00| براساس گزارش جدید وزارت نیرو میزان بارندگی های کشور از ابتدای سال آبی جاری تاکنون به 314 میلیمتر رسیده است که این رقم در مقایسه با (120 میلی متر) مدت مشابه سال گذشته 161 درصد و در مقایسه با (209 میلی متر) مدت متوسط بلندمدت 50 درصد افزایش داشته است.

نمایش ویدیو
ظرفیت نیروگاه های برق کشور امسال به حدود 81 هزار مگاوات می رسد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۴
ظرفیت نیروگاه های برق کشور امسال به حدود 81 هزار مگاوات می رسد

پایشگری

۱۳۹۸-۰۲-۲۰

۱۴۱ K

شبکه خبر- 20 اردیبهشت 98- 19:00 | معاون وزیر نیرو با بیان اینکه ظرفیت نیروگاه های برق کشور امسال به حدود 81 هزار مگاوات می رسد، گفت: با مصرف منطقی و درست و بر اساس پش بینی ها تابستان امسال قطعی برق نخواهیم داشت.

نمایش ویدیو
شکر ٣۴٠٠ تومانی بدون محدودیت در حال عرضه است نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۴
شکر ٣۴٠٠ تومانی بدون محدودیت در حال عرضه است

پایشگری

۱۳۹۸-۰۲-۲۴

۱۴۹ K

شبکه یک - 24 اردیبهشت 98- 09:00| عباس قبادی معاون بازرگانی وزیر صمت در حاشیه جلسه اطلاع رسانی ستاد اقتصادی کشور در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر شکر در همه میادین میوه و تره بار بدون محدودیت و با قیمت ٣۴٠٠ تومان در حال عرضه است.

نمایش ویدیو

Whoops, looks like something went wrong.