جستجوی افزایش

ویدیو : ۵۳۴

تصویب پیشنهاد افزایش تعرفه آب برای مشترکان پرمصرف نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۲
تصویب پیشنهاد افزایش تعرفه آب برای مشترکان پرمصرف

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۱

۲۱۷ K

شبکه خبر- 11 مهر 97- 17:30| معاون وزیر نیرو از تصویب پیشنهاد افزایش تعرفه آب برای مشترکان پرمصرف در دولت خبر داد. سروش گفت: پیش بینی می شود این مصوبه تا یک ماه آینده ابلاغ و اجرایی شود.

نمایش ویدیو
افزایش 53 درصدی واردات گوشی تلفن همراه نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۴
افزایش 53 درصدی واردات گوشی تلفن همراه

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۴

۲۰۸ K

شبکه خبر- 14 مهر 97-13:00| بررسی تازه ترین آمار گمرک از تجارت خارجی ایران نشان می دهد، در شش ماه نخست سال جاری 243 میلیون دلار گوشی تلفن همراه به ایران وارد شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 53 درصد افزایش داشته است.

نمایش ویدیو
جبران افزایش نرخ ارز در صورت حساب تولیدکنندگان برق تجدیدپذیر نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۰۴
جبران افزایش نرخ ارز در صورت حساب تولیدکنندگان برق تجدیدپذیر

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۵

۲۵۱ K

شبکه خبر- 15 مهر 97- 13:00| سید محمد صادق زاده مدیر عامل شرکت انرژی های تجدیدپذیر گفت: در زمان پرداخت صورت حساب تولیدکنندگان برق تجدیدپذیر افزایش نرخ ارز جبران می شود.

نمایش ویدیو
واردات گوشی تلفن همراه افزایش یافت نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۹
واردات گوشی تلفن همراه افزایش یافت

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۹

۲۰۴ K

شبکه خبر- 19 مهر 97- 11:30| گمرک ایران اعلام کرد: در ۶ ماهه نخست امسال، تعداد یک میلیون و ۵۲۶ هزار و ۸۶۴ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه وارد کشور شده است. ارزش این تعداد گوشی تلفن همراه وارداتی به میزان ۲۴۲ میلیون و ۶۹۲ هزار دلار بود که هم به لحاظ ارزش و هم از نظر تعداد افزایش قابل توجهی نشان می دهد. بنابر این گزارش در ۶ ماهه نخست امسال، تعداد ۳۹۳ هزار دستگاه انواع گوشی تلفن همراه، بیشتر از سال گذشته وارد کشور شده و در مجموع ۳۵ درصد رشد نشان می دهد.

نمایش ویدیو
افزایش شش برابری حجم ترانزیت اینترنت نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۰
افزایش شش برابری حجم ترانزیت اینترنت

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۳

۱۸۹ K

رادیو جوان - 23 مهر 7- 08:30| وزارت ارتباطات از افزایش شش برابری حجم ترانزیت اینترنت کشور خبر داد. صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران گفت: ترانزیت یک بازار رقابتی است، ما هم در این بازار تلاش کردیم و ظرفیت سازی کردیم. ظرفیت ترانزیت کشور ما ظرف یکسال گذشته شش برابر شده است.

نمایش ویدیو
افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف برق به تایید مجلس نیاز ندارد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۰
افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف برق به تایید مجلس نیاز ندارد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۳

۲۲۴ K

رادیو پیام - 23 مهر 97-07:30| محمودرضا حقی فام سخنگوی صنعت برق گفت: در حال حاضر پیشنهاد افزایش تعرفه برق مشترکان پرمصرف به هیات دولت ارایه شده و اکنون درنوبت طرح در هیات دولت است که اگر تصویب شود، اجرایی شده و دیگر به تایید مجلس نیاز ندارد. او با بیان این که اکنون منتظر نظر هیات دولت درباره افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف هستیم، اظهار کرد: هدف این است که بتوانیم از این طریق ابزاری را برای کنترل مصرف مشترکانی که بیش از اندازه مصرف می کنند، قرار دهیم.

نمایش ویدیو
گشت‌زنی هوایی و افزایش نیروهای نظامی پاکستان برای یافتن مرزبانان ایرانی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۷
گشت‌زنی هوایی و افزایش نیروهای نظامی پاکستان برای یافتن مرزبانان ایرانی

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۶

۲۴۲ K

شبکه خبر- 26 مهر 97- 11:00| «شاه محمود قریشی» وزیر امور خارجه پاکستان ضمن محکومیت ربوده شدن مرزبانان ایرانی گفت: گشت زنی هوایی در مرز میرجاوه آغاز شده و نیروهای نظامی بیشتری به مرز مشترک اعزام شده‌اند. وی افزود: نیروهای امنیتی پاکستان و ایران برای یافتن محل اختفای تروریست‌هایی که مرزبانان ایرانی را ربوده‌اند با هم در ارتباط هستند.

نمایش ویدیو
افزایش واردات تلفن همراه به کشور نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۶
افزایش واردات تلفن همراه به کشور

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۶

۱۹۳ K

شبکه خبر- 26 مهر 97- 11:30| آمارهای گمرک ایران حاکی از واردات بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه گوشی تلفن همراه در شش ماهه نخست سال جاری است

نمایش ویدیو
گشت زنی هوایی و افزایش نیروهای نظامی پاکستان برای یافتن مرزبانان ایرانی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۷
گشت زنی هوایی و افزایش نیروهای نظامی پاکستان برای یافتن مرزبانان ایرانی

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۶

۲۷۲ K

شبکه خبر- 26 مهر 97- 11:00| «شاه محمود قریشی» وزیر امور خارجه پاکستان ضمن محکومیت ربوده شدن مرزبانان ایرانی گفت: گشت زنی هوایی در مرز میرجاوه آغاز شده و نیروهای نظامی بیشتری به مرز مشترک اعزام شده اند. وی افزود: نیروهای امنیتی پاکستان و ایران برای یافتن محل اختفای تروریست هایی که مرزبانان ایرانی را ربوده اند با هم در ارتباط هستند.

نمایش ویدیو
افزایش قیمت خودرو کلید خورد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۶
افزایش قیمت خودرو کلید خورد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۶

۱۸۰ K

شبکه پنج- 26 مهر 97- 18:30| افزایش قیمت خودرو کلید خورد. آن طور که رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع گفته است، چون بعد از موافقت شورای عالی اقتصادی سران قوا با افزایش قیمت خودرو زمان و میزان این افزایش قیمت بر عهده ستاد تنظیم بازار گذاشته شده بود، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دست به کار شده و پیشنهاد خودش را به این ستاد ارائه کرده تا پس از چکش کاری تصویب و اجرایی شود. معظمی درباره جزئیات این پیشنهاد توضیحی نداد.

نمایش ویدیو
خودروسازان حق افزایش خودسرانه قیمت ندارند نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۰
خودروسازان حق افزایش خودسرانه قیمت ندارند

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۸

۱۹۵ K

رادیو جوان - 28 مهر 97-08:30| سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو) در رابطه با موضوع افزایش قیمت خودرو اطلاعیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اینکه برخی برداشت های غیر واقعی مبنی بر گران شدن خودرو از گفت وگوی دیروز معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایدرو صورت پذیرفته است به اطلاع می رساند چنانچه در این گفت وگو به صراحت بیان شده خودروسازان مجوز و حق افزایش قیمت را ندارند.

نمایش ویدیو
خودروسازان حق افزایش خودسرانه قیمت ندارند نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۸
خودروسازان حق افزایش خودسرانه قیمت ندارند

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۸

۲۳۶ K

شبکه خبر- 28 مهر 97- 11:30| سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو) در رابطه با موضوع افزایش قیمت خودرو اطلاعیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اینکه برخی برداشت های غیر واقعی مبنی بر گران شدن خودرو از گفت وگوی دیروز معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایدرو صورت پذیرفته است به اطلاع می رساند چنانچه در این گفت وگو به صراحت بیان شده خودروسازان مجوز و حق افزایش قیمت را ندارند

نمایش ویدیو
بررسی افزایش تعرفه برق پرمصرف ها در دولت نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۰
بررسی افزایش تعرفه برق پرمصرف ها در دولت

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۳۰

۲۳۱ K

رادیو ایارن - 30 مهر 97- 14:00| رضا اردکانیان وزیر نیرو در سی و سومین کنفرانس برق به فاصله رشد جمعیت و رشد تولید برق اشاره کرد و گفت: با وجود مشکلات در صنعت برق توانسته ایم برق مورد نیاز کشور را تامین کنیم. وی در خصوص تعرفه برق پرمصرف ها نیز گفت: پیشنهاد افزایش تعرفه برق پرمصرف ها به دولت ارائه شده است و منتظر بررسی آن در دولت هستیم.

نمایش ویدیو
افزایش 10 درصدی تولید تایر در نیمه نخست سال نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۵
افزایش 10 درصدی تولید تایر در نیمه نخست سال

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۳۰

۲۲۴ K

شبکه خبر- 30 مهر 97- 19:00| سخنگوی انجمن صنعت تایر از افزایش 10 درصدی تولید در نیمه نخست سال خبر داد. مصطفی تنها با بیان این مطلب از اجرای طرح های توسعه تولید لاستیک در آینده نزدیک خبر داد و گفت: پس از اجرای این طرح ها تولید لاستیک بیش از 30 درصد افزایش خواهد یافت. سخنگوی انجمن صنعت تایر افزایش قیمت از سوی کارخانجات را رد کرد و افزود نمایندگی ها تعهد دارند لاستیک را به قیمت دولتی بفروشند در غیر این صورت ممکن است حتی پروانه فعالیت آنها لغو شود.

نمایش ویدیو

Whoops, looks like something went wrong.