جستجوی ارتباطات

ویدیو : ۱۰۹

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استادیوم نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استادیوم

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۹۶ K

شبکه سه- 5 مهر 97- 20:00| دقیقه ۶۷ بازی فوتبال پرسپولیس- استقلال،جناب آقای جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استادیوم.

نمایش ویدیو
وزارت ارتباطات تنظیم بازار گوشی همراه را نپذیرفت نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۱۰
وزارت ارتباطات تنظیم بازار گوشی همراه را نپذیرفت

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۸

۹۱ K

رادیو پیام - 8 مهر 97-07:00|با وجود درخواست وزارت صنعت، وزارت ارتباطات تنظیم بازار و کنترل واردات گوشی تلفن همراه را نپذیرفت. اما چرا؟ محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات گفت: درخواست آقای شریعتمداری وزیر صنعت درخصوص مشکلاتی که در بازار موبایل وجود دارد، این بود که ما به وزارت صنعت کمک کنیم. واقعیت این مسئولیت، مسئولیت وزارت ارتباطات نیست.

نمایش ویدیو
حضور وزیر ارتباطات در بازی دربی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۸
حضور وزیر ارتباطات در بازی دربی

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۹

۶۱ K

شبکه دو- 8 مهر 97- 20:30 | در بخش خارج از گود خبر 20:30 به حضور محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، در بازی دربی اشاره شد. مجری گفت: یک موضوع را دقت کردید؟ وزیر ارتباطات در حد وزیر ورزش برای تماشای فوتبال و دربی، به ورزشگاه می رود. تازه ایشان پنالتی هایش هم گل می شود.

نمایش ویدیو
بخشی از سخنان وزیر ارتباطات در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تلکام نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۲۷
بخشی از سخنان وزیر ارتباطات در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تلکام

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۱

۸۷ K

شبکه خبر- 11 مهر 97- 11:00| محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تلکام گفت: ما امروز در توسعه شبکه نوری کشور می توانیم از ظرفیت آنها استفاده کنیم. مشکل جدی در حوزه فناوری کشور، نقدینگی ناشی از نوسانات ارز است. شرکت ها تلاش کردند به بورس وارد شوند، اما موفق نبودند. وی افزود: بسیاری از مشکلات به موضوع تخصیص منابع ارزی بر می گردد.

نمایش ویدیو
مصاحبه با آذری جهرمی، وزیر ارتباطات درباره فیلترینگ نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۷
مصاحبه با آذری جهرمی، وزیر ارتباطات درباره فیلترینگ

زومیت

۱۳۹۷-۰۷-۱۶

۸۱ K

توضیحات بیشتر در وب سایت زومیت

نمایش ویدیو
مصاحبه با آذری جهرمی، وزیر ارتباطات درباره شبکه ۵G نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۱۶
مصاحبه با آذری جهرمی، وزیر ارتباطات درباره شبکه ۵G

زومیت

۱۳۹۷-۰۷-۱۶

۸۹ K

توضیحات بیشتر در وب سایت زومیت

نمایش ویدیو
مصاحبه با شاهین آرپناهی، مدیرکل ارتباطات همراه اول نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۵۷
مصاحبه با شاهین آرپناهی، مدیرکل ارتباطات همراه اول

زومیت

۱۳۹۷-۰۷-۱۶

۱۵۶ K

توضیحات بیشتر در وب سایت زومیت

نمایش ویدیو
وزیر ارتباطات در همایش نجوم و گردشگری فضا پایه نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۱۲
وزیر ارتباطات در همایش نجوم و گردشگری فضا پایه

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۱۸

۸۵ K

شبکه سه- 18 مهر 97- 21:30| پیرامون منطقه کاشان چندین نقطه خاص هست که این نقاط به لحاظ تاریخی حائز اهمیت هستند. آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش نجوم و گردشگری فضا پایه گفت: ترویج علم نجوم یکی از وظایفی است که سازمان فضایی ما بایستی پیگیری کند. بر این اساس برای ترویج بحث نجوم، بحث طراحی پارک گردشگری نیاسر را نطابق با استانداردهای جهانی در دستور کار قرار داده است تا مردم را با فرهنگ نجوم آشنا کند. البته تلاش های زیادی در این حوزه در کشور انجام شده و

نمایش ویدیو
رونمایی وزیر ارتباطات از پشت پرده های توییتش به رئیس تلگرام نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۳۴
رونمایی وزیر ارتباطات از پشت پرده های توییتش به رئیس تلگرام

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۰

۹۵ K

شبکه دو- 20 مهر 97- 20:30| رونمایی وزیر ارتباطات از پشت پرده های توییتش به رئیس تلگرام. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: آن روزی که این اتفاق افتاد و این چهارچوب رخ داد، آن حوادث دی ماه و این کانال هایی که فعالیت تروریستی می کردند، طبیعتا بنا به اقتضای دستور قضائی ما دستورات قضائی و مطالبی که آمده بود را به مدیریت تلگرام منعکس کردیم که این کانالها دارند با این مستندات کار تروریستی می کنند.

نمایش ویدیو
وزیر ارتباطات: در تهران با پاول دورف، مدیرعامل تلگرام دیدار داشتم نمایش ویدیو
SD
۱
۰۸:۲۸
وزیر ارتباطات: در تهران با پاول دورف، مدیرعامل تلگرام دیدار داشتم

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۰

۹۷ K

شبکه پنج- 20 مهر 97- 17:00| اولین قسمت از فصل جدید برنامه"دست خط" شصت و یکم؛ گفت و گوی محمد حسین رنجبران با آقای محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات. محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در برنامه دست خط با بیان اینکه در تهران با پاول دورف، مدیرعامل تلگرام دیدار داشتم گفت: این چیز پنهانی نیست. وی افزود: در برابر تهدید بین المللی قرار گرفته ایم. نمیتوان گفت بدون ارتباط با دنیا فقط با خودمان ارتباط داشته باشیم. نگاهمان باید درونگرا و همزمان برون نگر باشد.

نمایش ویدیو
پیگیری سوال برخی هموطنان از وزیر ارتباطات نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۵
پیگیری سوال برخی هموطنان از وزیر ارتباطات

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۶

۱۰۴ K

شبکه خبر- 26 مهر 97- 20:00| بسته پیامکی این هفته را با پیگیری سوال برخی هموطنان از وزیر ارتباطات آغاز می کنیم. پرسیده بودید وعده ورود 600 هزار گوشی موبایل به بازار کی محقق می شود؟ آقای آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مشکلی که از سمت دولت در این مسئله بود حل شد. اما واقعیتش بر این است که مسائل حقوقی جایگاه خاص خودش را دارد. در هر حال پرونده این شرکت هایی که تخلف کرده اند و بخش عمده ای از آن گوشی ها مربوط به اینها هست و الآن در گمرک است در دستگاه قضائی باز است و در حال رسیدگی است.

نمایش ویدیو
توصیه وزیر ارتباطات برای تسهیل ارتباطات تلفنی زائران اربعین نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۲۵
توصیه وزیر ارتباطات برای تسهیل ارتباطات تلفنی زائران اربعین

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۲۸

۹۰ K

شبکه خبر- 28 مهر 97- 19:00| بانک مرکزی به منظور تسهیل زیارت اربعین حسینی اعلام کرد زائران می توانند مبلغ 100 هزار دینار عراق را از طریق ساز و کار طراحی شده در بانک ملی ایران، با نرخ هر دینار 96ریال خریداری و اسکناس دینار را در سه شهر نجف، کربلا، کاظمین عراق و سه نقطه مرزی مقابل مرزهای مهران، چذابه و شلمچه در داخل کشور عراق تحویل بگیرند.

نمایش ویدیو
تصویب بسته ۱۴بندی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نمایش ویدیو
SD
۱
۰۷:۴۷
تصویب بسته ۱۴بندی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۳۰

۹۳ K

شبکه خبر- 30 مهر 97- 12:30| اظهارات محمد جواد آذری جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی. محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه شصتمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، درباره وضعیت برنامه های دولت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: به طور حتم تلاطمات ارزی روند توسعه را کند می کند و اهداف برنامه ششم یا این نرخ ارز قابل دسترسی نخواهد بود.

نمایش ویدیو
برنامه های دولت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۴۰
برنامه های دولت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۳۰

۹۱ K

رادیو ایران - 30 مهر 97- 14:00| محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه شصتمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، درباره وضعیت برنامه های دولت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: به طور حتم تلاطمات ارزی روند توسعه را کند می کند و اهداف برنامه ششم یا این نرخ ارز قابل دسترسی نخواهد بود.

نمایش ویدیو