پایشگری

ویدیو : ۸۲۲۴

محمد صادق کوشکی: باید تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۳۱
محمد صادق کوشکی: باید تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۴۵۸ K

شبکه یک- 4 مهر 97- 23:20| الآن شرایطی به وجود آمده است که آدم عاقل، آدمی که می گوید من دیپلمات هستم یعنی باید تهدید را تبدیل به فرصت کند. انشاالله که بی تدبیری بوده است. بی تدبیری نبوده، وضعیت فعلی ما عمدی است. حالا اگر اجازه ندهند من و شما بگوییم بالاخره تاریخ مشخص خواهد کرد چه کسانی مقصر هستند. در وضعیتی که قیمت پول ملی پایین می آید، تبدیلش می کنند به فرصت صادراتی. یعنی می گویند 60 درصد کارخانه هایی که زمین خورده اید و به خاک سیاه نشسته اید، بیایید ما کمکتان می کنیم. نه اینکه دولت پول بدهدها. ما

نمایش ویدیو
تیکه انداختن آقای محمد صادق کوشکی به وزیر بهداشت نمایش ویدیو
SD
۱
۰۲:۳۸
تیکه انداختن آقای محمد صادق کوشکی به وزیر بهداشت

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۹۰۶ K

شبکه یک- 4 مهر 97- 23:20| آقای محمد صادق کوشکی در برنامه ثریا در رابطه با شریک شدن مسئولان در سختی های مردم صحبت کرد و گفت: اگر مردم ببینند مسئول اصلا حالیش نیست که چه خبر است، می بینند وزیر در یک ویلایی نشسته است، وزیری که مسئول خانه مردم هست و اصلا متوجه نیست مستاجری یعنی چه. یا یک بیماری می گوید من فلان دارو برای خانواده ام گیر نیاورده ام بعد یک وزیر عزیزی می آید لطیفه می گوید، متلک و جوک می گوید. پاسخ یک وزیر به جای اینکه حداقل ابراز همدردی کند چیز دیگریست.

نمایش ویدیو
دستیابی به منابع جدید انرژی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۲۱
دستیابی به منابع جدید انرژی

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۵۹ K

شبکه چهار- 6 مهر 97- 20:00| عصر ما زمان دستیابی به منابع جدید انرژی است. انرژی هایی که بیشترین بهره و کمترین آلایندگی را داشته باشند. این روزها رد پای سلول های خورشیدی را می شود در نقاط مختلف شهرهای بزرگ ایران مثل پشت بام برخی از منازل یا حتی تعدادی از بانکها، برخی از تابلوهای تبلیغاتی و حتی در معدودی از پارکها و ادارات و خانه ها در شهرهای کوچک کشور دید. رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر تازه ترین آمار منابع انرژی های نو را در ایران اعلام می کند.

نمایش ویدیو
دو هزار نیروگاه کیلوواتی بالای پشت بامی آماده نصب در سراسر کشور نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۱۳
دو هزار نیروگاه کیلوواتی بالای پشت بامی آماده نصب در سراسر کشور

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۷۹ K

شبکه خبر- 6 مهر 97- 16:00| دو هزار نیروگاه کیلوواتی بالای پشت بامی آماده نصب در سراسر کشور. رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری ایران با بیان اینکه تا سال آینده 4 هزار نیروگاه کوچک و 150 تا 200 نیروگاه مگاواتی بزرگ در کشور به بهره برداری می رسد افزود در کشور 85 نیروگاه مگاواتی تجدید پذیر هم فعال است که نیمی از آنها خورشیدی و نیمی دیگر بادی و آبی است. در همین حال مدیرعامل توانیر هم از کاهش 13 هزار مگاواتی مصرف برق در کشور با گذشت تابستان خبر داد.

نمایش ویدیو
ترخیص 80 هزار حلقه انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۴۵
ترخیص 80 هزار حلقه انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۴۳۵ K

شبکه یک- 6 مهر 97- 14:00| گمرک ایران از ترخیص 80 هزار حلقه انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین از گمرک شهید رجایی بندرعباس خبر داد. این تعداد لاستیک در 60 کانتینر و با تعرفه 5 درصدی ترخیص شده و روند ترخیص با سرعت بیشتری از سایر گمرک های کشور ادامه دارد. عملیات گمرکی ترخیص 150 کانتینر لاستیک از خودروهای سبک و سنگین در حال اتمام است و طی امروز و فردا بارگیری می شود.

نمایش ویدیو
خشک شدن تالاب هامون نمایش ویدیو
SD
۱
۰۱:۵۳
خشک شدن تالاب هامون

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۷۵ K

شبکه خبر- 5 مهر 97- 20:45| تالاب هامون که روزی چشمه حیات و جوشش زندگی در شمال استان بود امروز بستر خشکیده اش محل حرکت شن های روان شده و زندگی را برای مردم سخت کرده است. چند روزیست که طوفان در منطقه شمال سیستان و بلوچستان فروکش کرده و فرصتی شد تا سیستان را پس از طوفان ببینیم.

نمایش ویدیو
توزیع نخستین محموله لاستیک خودروهای سنگین بین رانندگان نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۸
توزیع نخستین محموله لاستیک خودروهای سنگین بین رانندگان

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۸۷ K

شبکه خبر- 5 مهر 97- 19:00| نخستین محموله لاستیک خودروهای سنگین هفته آینده بین رانندگان توزیع می شود. معاون وزارت راه و شهرسازی گفت: با مجموعه این اقدامات و توزیع لاستیک های وارداتی در یک ماه آینده مشکل ناوگان جاده ای برون شهری در بخش لاستیک حل خواهد شد. هم اکنون ناوگان حمل و نقل جاده ای ماهانه به صد هزار حلقه لاستیک نیاز دارد که در این مدت فقط 130 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان توزیع شد.

نمایش ویدیو
انتقاد از توقف عرضه خودرو از سوی خودروسازها نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۵۲
انتقاد از توقف عرضه خودرو از سوی خودروسازها

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۶۱ K

شبکه پنج- 5 مهر 97- 18:30| رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو باز هم از این که خودروسازان خودرو به بازار عرضه نمی کنند انتقاد کرد. موتمنی می گوید دو شرکت بزرگ خودروسازی این روزها در حالی طرح های پیش فروش خود را انجام می دهند که خودشان هم می دانند اجرای این طرح ها نمی تواند بازار آشفته خودرو را سامان دهد. موتمنی گفته است پیش فروش خودرو در حالی انجام می شود که خودروسازان هنوز به خیلی از تعهدات قبلی خود عمل نکرده اند و حتی از اعلام قیمت هایی که خودرو قرار است تحویل مشتری شود طفره می رود.

نمایش ویدیو
خشک شدن تالاب میانگران نمایش ویدیو
SD
۱
۰۳:۰۲
خشک شدن تالاب میانگران

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۵۵ K

شبکه خبر- 5 مهر 97- 17:00| به جنوب غربی کوهپایه زاگرس سفر می کنیم تا به تالابی سر بزنیم که نیاز به عملیات امداد و نجات دارد. فاضلابی که جاری می شود تا جان بگیرد. جان تالابی که گرفتار شد. تالابی که روزگاری نه چندان دور غرق آب بود. تالاب میانگران با مساحت 2500 هکتار در جنوب غربی زاگرس در شمال شرقی استان خوزستان واقع شده است زیستگاهی بود برای پرندگان مهاجر و حاشیه آن اقامتگاهی برای دامداران.

نمایش ویدیو
افتتاح نخستین نیروگاه خورشیدی سمنان نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۳۷
افتتاح نخستین نیروگاه خورشیدی سمنان

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۶۳ K

شبکه خبر- 5 مهر 97- 15:30| نخستین نیروگاه خورشیدی مگاواتی استان سمنان در دامغان با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو افتتاح شد. این نیروگاه در زمینی به مساحت 2 هکتار و با مشارکت یک شرکت آلمانی با اعتبار 20 میلیارد تومان در سه سال ساخته شده است.

نمایش ویدیو
وزیر نیرو چند طرح آب و برق استان سمنان را افتتاح کرد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۶
وزیر نیرو چند طرح آب و برق استان سمنان را افتتاح کرد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۴۱۹ K

شبکه یک - 5 مهر 97- 14:00| رضا اردکانیان وزیر نیرو روز پنجشنبه ضمن سفر به استان سمنان چندین طرح آب و برق را در تعدادی از شهرستان های این استان افتتاح کرد. سد تنظیمی - مخزنی مجن شاهرود، اولین نیروگاه خورشیدی و طرح های نیروگاه برق آبی با حضور اردکانیان در شهرستان سمنان افتتاح شد.

نمایش ویدیو
وزیر نیرو چند طرح آب و برق استان سمنان را افتتاح کرد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۰
وزیر نیرو چند طرح آب و برق استان سمنان را افتتاح کرد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۴۹ K

رادیو ایران - 15 مهر 97- 14:00| رضا اردکانیان وزیر نیرو روز پنجشنبه ضمن سفر به استان سمنان چندین طرح آب و برق را در تعدادی از شهرستان های این استان افتتاح کرد. سد تنظیمی - مخزنی مجن شاهرود، اولین نیروگاه خورشیدی و طرح های نیروگاه برق آبی با حضور اردکانیان در شهرستان سمنان افتتاح شد.

نمایش ویدیو
سد خاکی مجن با حضور وزیر نیرو افتتاح شد نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۱۶
سد خاکی مجن با حضور وزیر نیرو افتتاح شد

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۵۶ K

شبکه خبر- 5 مهر 97-14:00| سد خاکی مجن با ظرفیت حجم مخزنی ۳.۴۷ میلیون متر مکعب با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو افتتاح شد.

نمایش ویدیو
سفر وزیر نیرو به استان سمنان نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۲
سفر وزیر نیرو به استان سمنان

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۵۹ K

شبکه خبر- 5 مهر 97-11:00|رضا اردکانیان وزیر نیرو بعد از ورود به استان سمنان، از طرح انتقال آب از سیمین دشت به گرمسار بازدید کرد.

نمایش ویدیو
ساخت و طراحی پکیجی با قابلیت ذخیره سازی انرژی نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۰
ساخت و طراحی پکیجی با قابلیت ذخیره سازی انرژی

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۶۹ K

رادیو پیام - 5 مهر 97- 08:45| برای نخستین بار در کشور، پکیج سامانه سرمایشی و گرمایشی، با قابلیت ذخیره سازی انرژی و کاهش ۹۰ درصدی مصرف برق در اوج مصرف تابستانی در شرکت توزیع برق خراسان شمالی ساخته شد.

نمایش ویدیو
اصلاحات ساختاری برای کنترل منابع آب در دستور کار است نمایش ویدیو
SD
۱
۰۰:۲۵
اصلاحات ساختاری برای کنترل منابع آب در دستور کار است

پایشگری

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

۳۷۰ K

شبکه خبر- 5 مهر 97- 10:00| رضا اردکانیان وزیر نیرو گفت: اصلاحات ساختاری برای نظارت و کنترل منابع آب به منظور جلوگیری از بحران کمبود انرژی در کشور از سوی این وزارتخانه در دستور کار است. وزیر نیرو اضافه کرد: بخشی از رفع چالش کم آبی در کشور به اجرای طرح های اصلاحی و ساختاری از سوی این وزارتخانه مربوط است و براساس قوانینی که در مجلس شورای اسلامی تصویب شد باید مدیریت منابع آبی براساس حوزه آبریز انجام شود.

نمایش ویدیو

Whoops, looks like something went wrong.